Aktuální lhůty dodání    Stav mojí objednávky    Prodloužení poukazů    Slevové akce

Jak přenést data vytvořených knih na nový počítač?

Na novém počítači nainstalujte Bontia Studio.

Potom ze starého počítače zkopírujte obsah složky %appdata%\Exec\ (jednoduše vložte tento univerzální tučně psaný odkaz do Průzkumníka souborů), kde naleznete složku PHOBO s vašimi knížkami.

Nyní touto zkopírovanou složkou PHOBO s vašimi knížkami nahraďte stejnou prázdnou složku Phobo, která je ve vašem novém počítači v %appdata%\Exec\ (tato prázdná složka PHOBO v novém počítači vznikla automaticky při instalaci Bontia Studia a vy ji teď nahradíte složkou PHOBO obsahující vaše knihy).

(Ve Windows XP jde o složku: c:\Documents and Settings\[jméno_uživatele]\Data aplikací\Exec\)

Pozor, tímto způsobem nelze slučovat obsahy složek z více různých počítačů.

Pokud jste si ve Studiu vypnuli vytváření kopií snímků (Možnosti > Snímky > Při importu snímků vytvářet kopie), nakopírujte si tyto snímky na nový počítač. (Při výchozím nastavení Bontia Studia jsou všechny snímky vždy obsaženy ve složce %appdata%\Exec.)

POZOR: Jestliže složku AppData nebo Data aplikací nemůžete nalézt, je pravděpodobně skrytá. Pro zobrazení skrytých souborů postupujte prosím takto:

V horní liště Průzkumníka souborů klikněte na záložku "Zobrazení" a zde zaškrtněte políčko "Skryté položky".

 
Pro Windows 7:
V horní liště otevřeného okna vyhledejte položku „Uspořádat“, z nabídky vyberte „Možnosti složky a hledání“ a v seznamu pod záložkou „Zobrazení“ zaškrtněte „Zobrazovat skryté soubory, složky a jednotky“.
Pokud chcete vědět něco jiného, napište nám